Zobacz również:     Katalog Znaków Pocztowych     Polski Związek Filatelistów     Filatelistyka.org     Inne
 Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Koperty FDC w Poznaniu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Poczta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FDC
Gość

PostWysłany: Wto Maj 22, 2012 16:41    Temat postu: Koperty FDC w Poznaniu Odpowiedz z cytatem

Czy któryś z kolegów wie w którym urzędzie pocztowym w poznaniu można nabyć FDC w dniu ich emisji ??
Powrót do góry
Polecony

PostWysłany: Wto Maj 22, 2012 21:47    Temat postu: Poczta Odpowiedz z cytatem

Z tymi okienkam filatelistycznymi to Poczta ma problemy. Ale u nas w Katowicach to przynajmniej mamy Panie , które na tym sie znają.
W Katowicach 1 jest absolwentka Studium Filatelistycznego, zawsze pomoże w miarę swoich możliwości a inne też są pomocne. Ale to lata praktyki i tolerancja dla "namolnych"filatelistów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FDC
Gość

PostWysłany: Sob Cze 09, 2012 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy mi na tym aby one zawsze tam były (FDC), mam jednego chińczyka który chce je mieć nadane w pierwszy dzień (to ma sens). Dlatego zależy mi na 100% pewności aby one tam były.

Edit:

Poszedłem do UP Poznań 9 w pierwszy dzień obiegu kupić zajączka Parauszka i niestety Pani z okienka poinformowała mnie że dostają tak mało FDC że już chwile po otwarciu UP ich nie ma. Ja cały czas próbuje zrozumieć politykę PP, ale mi to nie wychodzi.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Poczta Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: